Контора Паріматч: маса дисциплін і тривала робота ліцензійної компанії

Букмекерська контора Парі Матч працює більше 20 років, пропонуючи великий вибір спортивних подій та інших заходів. Вона заснована в 1994 році, приймає жителів України та інших країн. Сайт багатомовний, тому переведений на кілька мов, серед яких популярний український і російський. Компанія отримала офіційну ліцензію і дозвіл на прийом ставок.

Огляд контори Паріматч

Компанія має основний сайт, який виконаний в чорних і жовтих кольорах. Гравцям пропонується дві версії сайту: звичайна і прогресивна. Перша версія підходить більш консервативним клієнтам, які давно користуються послугами компанії і не хочуть звикати до змін в інтерфейсі. А прогресивна версія розроблена за сучасними тенденціями. Букмекерська контора Парі Матч має спрощений вигляд сайту, але тут присутні всі необхідні функції. Різниця полягає тільки в оформленні. Завдяки тому, що розробники відповідально підходять до розробки та оформлення сайту, відвідувачам легко розібратися з усіма опціями.

У самому верху офіційного сайту parimatch.com Україна розташоване меню реєстрації та входу. Під ним вказані всі пропоновані розваги. Для зручності всі контакти для зв’язку з технічною службою підтримки розміщені на видному місці. Функція переходу на мобільну версію є внизу сторінки.

Як виконати реєстрацію та вхід в букмекерську контору Парі Матч

На сайті БК представлена проста система створення профілю. Користувачеві слід вказати свій номер, придумати пароль, вибрати валюту. Після того, як гравець вкаже такі дані, йому слід підтвердити створення профілю, отримавши повідомлення зі спеціальним кодом. В налаштуваннях рекомендується заповнити всі поля особистими даними. Букмекерська контора Парі Матч вхід доступний після того, як новачок вкаже всю потрібну інформацію.

Адміністрація компанії має право запросити копії документів. Вони надаються у відповідній якості і відправляються на пошту. Досить паспорта і деяких документів, що підтверджують прописку або реєстрацію, платіжні реквізити новачка. Якщо компанія потребує іншi документи, вона повідомить про це клієнта через e-mail. Перед тим, як пройти реєстрацію, відвідувачам рекомендується прочитати всі правила parimatch.com Україна. Реєструватися має право тільки повнолітні користувачі. Якщо користувач пройшов реєстрацію, але не є повнолітнім, адміністрація виявить обман при проходженні верифікації і заблокує профіль.

Як робити онлайн ставки в Парі матч

Компанія пропонує широку лінію і понад 20 видів спорту. На сайті представлена маса інших розваг, які не пов’язані зі спортом. Робити ставки можна не тільки в прематчі, але і Live-режимі. За кількістю подій БК не поступається іншим відомим компаніям. На сайті представлені різні спортивні події, поєдинки турнірів нижчих ліг, матчі маловідомих видів спорту.

Щоб зробити в Парі Матч ставки онлайн, беттеру потрібно знати деякі характеристики. Середня маржа в прематчі становить 5-6%, а для подій в Live цей коефіцієнт завжди збільшується. Показник безпосередньо залежить від матчу і ринку, але не перевищує 10%. На знакові зустрічі з футболу пропонується понад 200 варіантів ставок. Відвідувачам доступні парі на результати, фори, комбіновані ринки, ставки на футбольну статистику. Якщо клієнту не подобаються ліміти ринків, він може замовити індивідуальний максимум. Ця сучасна функція, яка доступна користувачам, які мають на рахунку більше 100 доларів. Мінімальна сума ВІП-ставок становить 1000 доларів. Скористатися такою пропозицією пропонується не у всіх матчах. Їх старт повинен бути не менше, ніж через 20-30 хвилин.

Додатково Паріматч контора має функцію, яка схожа з VIP-ставками. Відвідувачі компанії мають право замовити коефіцієнт. У такому випадку, якщо беттера не влаштовує букмекерська лінія, він має право запропонувати власні котирування. Остаточне рішення приймає компанія, тому в деяких випадках користувачеві може бути відмовлено.

Ставки на спорт в Парі Матч Україна в режимі Live

БК пропонує найширший розпис ставок на вітчизняному беттінговому ринку. Компанія надає максимально комфортні можливості. Вона дозволяє відстежувати події матчу через відео і текстову трансляцію.

Відвідувач може робити ставки на популярні спортивні дисципліни, кіберспорт. Щоб зробити в Парі Матч ставки онлайн, беттеру необхідно виконати кілька дій:

  • Натиснути на спеціальний напис «парі live», вибрати відповідний вид спорту. Всі запропоновані події можна відфільтрувати за часовим діапазоном.
  • Визначитися з відповідною грою, на яку хочеться зробити ставку, і вибрати вигідний результат.
  • Вказати суму, натиснувши клавішу «Зробити ставку».

Робити ставки на спорт Україна Парі Матч легко, що забезпечено простим функціоналом сайту. Щоб зробити прогноз, відвідувачу необхідно пройти реєстрацію.

Ставка без ризику в букмекерській конторі Парі Матч

В рамках акції новачки БК отримують компенсацію в розмірі 100% від суми першої ставки. Вона нараховується тільки в тому випадку, якщо перша ставка програє після нарахування бонусу.

Щоб отримати таку ставку без ризику, клієнту необхідно активувати бонус в налаштуваннях і зробити прогноз з мінімальною сумою 20 грн. Компенсація зараховується на ігровий рахунок протягом 3 днів з моменту розрахунку. Скористатися такою пропозицією можна тільки один раз. Щоб скористатися такою функцією в Паріматч контора, необхідно зробити ставку ординар або експрес з коефіцієнтом більше 1.85. Ставка не може бути повернута в рамках акції CashOut, а з моменту активації на повинно пройти більше 10 днів.

Як робити ставки в букмекерській конторі Парі Матч в Україні новачкам

Щоб укласти парі на спортивні, неспортивні події, гравцеві необхідно пройти реєстрацію, ідентифікацію особистості і внести гроші на ігровий рахунок. Цей процес займає мінімальну кількість часу. Ідентифікація особистості гарантує гравцям швидкий висновок виграшів.

Букмекерська контора Парі Матч Україна дозволяє робити ставки всім відвідувачам, як новачкам, так і давно зареєстрованим клієнтам. Щоб зробити ставку, рекомендується виконати кілька дій:

  1. Ознайомитися з усіма представленими видами спорту, які доступні для ставок. Вони розташовані у вертикальному меню з лівого боку сторінки.
  2. Натиснути на відповідний чемпіонат, щоб побачити матчі ліги, на які букмекер буде приймати ставки. Щоб подивитися змагальні турніри, необхідно поставити галочку біля чемпіонату.
  3. Якщо гравець хоче зробити лайв-ставку, він повинен вибрати відповідний розділ у верхній частині сторінки. В цьому випадку, відкриються всі події, на які контора приймає ставки.
  4. В кінці беттеру необхідно вибрати вид спорту і відповідну подію.

Ставки на спорт Україна Парі Матч приймаються після того, як клієнт вибере матч в лінії і нажме на необхідний коефіцієнт. Ставку буде видно в спеціальному купоні, який розташований в правій частині сторінки. Щоб поставити експрес, слід вибрати відразу кілька подій аналогічним чином. Гравець повинен перевірити достовірність введених даних в купоні і натиснути кнопку «Зробити ставку».

Розрахунок стандартних ставок відбувається максимально швидко, часто під час події. Ставки на статистику відображаються протягом 10 хвилин після завершення матчу. Історія укладених парі представлена в меню «Мої ставки». Користувач може побачити всі свої ставки в конкретній вкладці.

Мобільна версія parimatch.com Україна

Щоб робити ставки, гравець може використовувати мобільну версію. Вона дозволяє реєструватися, робити ставки, поповнювати рахунок і виконувати будь-які інші дії на телефоні. Мобільна версія має повноцінний функціонал, який практично не відрізняється від браузерної. Відмінність полягає тільки в невеликому розмірі сайту, які ідеально адаптований під телефони або планшети.

Мобільна версія радує інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, який подобається всім відвідувачам. За допомогою головних розділів гравець може зробити депозит, перейти до ліній. Існує можливість зробити експрес-ставку, вибравши кілька ставок, які автоматично розмістяться в купоні. Мобільна версія відрізняється високою швидкістю роботи, доступом на сайт в будь-якому місці, де є інтернет, адаптацією під будь-які сучасні пристрої.

Версія для телефону дозволяє виконувати будь-які дії, як на десктопній. Користувач отримує можливість створювати профіль, перебуваючи в будь-якому місці, при стабільному підключенні до Інтернету.

Платіжні методи

Компанія співпрацює з різними фінансовими системами, завдяки чому беттери не відчують складнощів з поповненням рахунку або виведенням грошей. Гравцям належить зайти у відповідний розділ, щоб знайти максимально зручний метод.

Поповнити рахунок пропонується за допомогою таких систем:

  • Банківських карток Visa, Mastercard.
  • Електронних гаманців ківі, Вебмані, Юмані.
  • Терміналів, гаманців криптовалют.

Сума мінімального балансу становить 20 гривень, але вона залежить від обраної платіжної системи. Максимальна сума не повинна перевищувати 20 000 грн за одну транзакцію. Зарахування на ігровий рахунок відбуваються миттєво. Комісія з гравця не стягується.

Вивести кошти пропонується такими ж платіжними методами, які використовувалися для депозиту. Додатково виведення грошей пропонується на телефони операторів Lifecell, Vodafone, Київстар. Мінімальна сума 20-300 гривень, що залежить від обраної системи. Найбільш лояльні умови і швидкий висновок можливий на електронні гаманці.

Служба підтримки Паріматч в Україні

Щоб зв’язатися зі співробітниками служби підтримки, клієнту необхідно написати в онлайн чат, зателефонувати або скористатися мессенджерами. Служба підтримки Парі Матч Україна відповідає на будь-які питання і вирішує всі проблеми, які пов’язані з роботою майданчика. Написавши в онлайн-чат, клієнт отримає зворотний зв’язок моментально. Додатково можна написати на електронну пошту [email protected] або зателефонувати за номером 0-800-210-410, який доступний жителям України безкоштовно.

Відгуки про букмекерську контору Парі Матч

Букмекер відомий не тільки в Україні, але і по всьому світу. БК приймає жителів різних країн СНД, пропонуючи максимально вигідні умови, чим істотно відрізняється від конкурентів. Професійні беттери часто залишають свої відгуки про роботу закладу на форумах або соціальних мережах. Вони допомагають початківцям користувачам швидко зорієнтуватися на сайті і зрозуміти всі його особливості.

Букмекерська контора Парі Матч відгуки носять виключно позитивний характер, що в черговий раз вказує на надійність і безпеку оператора. Клієнти контори вказують на великий вибір спортивних заходів, сучасні функції, різні типи ставок і гідний показник маржі. Всі відвідувачі відзначають, що компанія швидко виводить виграші, затримки по виплатах відсутні. Офіційний сайт відрізняється простим інтерфейсом і швидким управлінням. Всі розділи розташовані на стандартних місцях. Новачок швидко знайде кнопку реєстрації, входу, купон та інші корисні категорії. Ще одна перевага контори полягає в наявностіi мобільної версії і скачуваного додатку. Це дозволяє гравцям робити ставки за допомогою телефону.