Офіційний сайт БК Пін Ап – велика кількість спортивних подій та вигiднi коефіцієнти

БК Пін Ап дає можливість зробити ставку на улюблену команду кожному бажаючому. Сервіс постійно поліпшується, розпис подій розширюється, а бонусні програми регулярно модернізуються на користь гравців. Букмекер відрізняється від конкурентів простотою використання майданчика і розширеним функціоналом. Інтерфейс зрозумілий, дозволяє розібратися за лічені хвилини навіть новачкам. Букмекер працює за ліцензією, що гарантує чесну і прозору роботу.

Оформлення офіційного сайту БК пін Ап

Пін Ап БК офіційний сайт має темний дизайн. Основні кольори – чорний і сірий. Вони гармонійно перетинаються, нейтрально впливають на зір. На сторінках текст прописаний білим і зеленим кольором. Це зроблено для того, щоб каппер міг концентрувати свою увагу на головному і не відволікатися на інші записи. Пін Ап БК офіційний сайт здивує своєю функціональністю навіть досвідчених гравців. Інтерфейс дозволяє вибрати відповідну мову, часовий формат і тип відображення коефіцієнтів. Всі необхідні кнопки для зв’язку з сапортом розташовані на видному місці.

Пін Ап БК дзеркало

Не рідкісний випадок, коли з якихось причин інтернет провайдер або мобільний оператор блокують офіційний сайт букмекерської контори. На цей випадок розробники створили Пін Ап БК дзеркало. Це дзеркальний сайт, який не потрапляє в поле зору блокування. Інтернет портал має іншу IP адресу і URL, при цьому всю інформацію він бере з головних серверів компанії. Це дозволяє зберегти всі дані гравців, історію ставок, досягнення, грошові кошти на рахунках.

Щоб не потрапити на фішинговий сайт і використовувати офіційне дзеркало, потрібно звернутися в підтримку з відповідним запитом. Для цього, краще заздалегідь, зберегти контакти служби підтримки десь на персональному носії. Адреса електронної пошти: [email protected] Після подачі запиту на отримання посилання, беттеру на електронну поштову скриньку прийде лист у відповідь з усією необхідною інформацією протягом 5 хвилин.

Мобільна версія Pin up букмекерська контора Україна

Робити ставки можна не тільки сидячи за персональним комп’ютером. Розробники створили мобільну версію сайту, для тих хто хоче робити ставки в будь-який зручний час, при цьому не перебуваючи за ПК. Вона адаптована для всіх мобільних пристроїв, незалежно від того, на базі якої операційної системи працює пристрій: Android або iOS. Мобільна версія Pin Up букмекерська контора Україна відмінно працює, як в горизонтальному режимі, так і у вертикальному. Всі розділи відображаються за аналогією повної версії сайту, щоб гравці не плуталися і заново не витрачали час на вивчення сторінки. Додатково Pin Up букмекерська контора Україна має мобільний додаток для будь-яких пристроїв, будь то Андроїд або iOS. Вiн також, як і мобільна версія сайту, адаптований під невеликі екрани і повністю відповідає повній версії сайту призначеної для ПК.

Щоб не потрапити на шахраїв і скористатися офіційною версією програми, досить звернутися з цим проханням в онлайн-чат служби підтримки або написати лист в сапорт. Як правило, адміністратори відповідають протягом 5 хвилин. Вони нададуть посилання для скачування і інструкцію по установці, яка нічим не відрізняється від установки будь-яких інших додатків.

Реєстрація в БК Пін Ап

Процедура реєстрації на сайті проста і займає кілька хвилин. Щоб зареєструватися, потрібно виконати наступні кроки:

 1. Зайти на офіційний сайт Pin Up букмекерська контора Україна.
 2. На головній сторінці сайту натиснути на кнопку «Реєстрація» в правому верхньому куті.
 3. Заповнити всі необхідні поля, ввести такі персональні дані, як номер мобільного телефону, адресу електронної поштової скриньки.
 4. Підтвердити доступ до каналів зв’язку.
 5. Підтвердити вік від 18 років.
 6. Натиснути на кнопку «Зареєструватися» для завершення процедури і створення профілю з електронним особистим кабінетом.

Після проходження процедури реєстрації на вказану адресу електронної пошти надійде лист з посиланням на активацію профілю. Користувачеві потрібно перейти за цим посиланням, щоб завершити реєстрацію і верифікацію аккаунта.

Як виконати вхід в особистий кабінет в БК Пін Ап

Вхід в кабінет потрібен для того, щоб отримати доступ до рахунку, мати можливість робити депозити, здійснювати виведення коштів, брати участь в акціях, отримувати бонуси. Зробивши в Пін Ап вхід в особистий кабінет, беттер може переглядати історію ставок, відстежувати динаміку прогресу і аналізувати свої дії, що в наступних іграх дасть позитивний результат. Вхiд здійснюється за допомогою номера мобільного телефону. Розробники встановили такий тип доступу через велику кількість шахраїв. В Пін Ап вхід в особистий кабінет за номером телефону забезпечує максимальний рівень безпеки. Після введення даних відвідувач отримає на свій мобільний телефон спеціальний код, який потрібно ввести у відповідне поле. Цей код нікому не можна розголошувати, інакше беттер ризикує втратити доступ до свого профілю назавжди.

Способи поповнення і виведення коштів в системі БК Пін Ап

Внести депозит можна за допомогою банківських карт, через термінали самообслуговування, скориставшись одним з електронних або криптовалютних гаманців. Виведення грошових коштів здійснюється тими ж способами. Всі фінансові операції проводяться в термін від декількох секунд до 3-5 робочих днів. Як правило, кошти перераховуються миттєво. Букмекер не стягує плату за обслуговування платежів. Комісія може бути нарахована з боку платіжного сервісу. Щоб дізнатися, чи є плата за транзакції і розмір комісії, потрібно звернутися на сайт бажаної платіжної системи, зайти у відповідний розділ і прочитати всю необхідну інформацію.

Бонусна система в букмекерській конторі Пін Ап бет

БК користується популярністю через наявність розширеної бонусної програми. Багато користувачів роблять ставки у цього букмекера з причини бонусiв . Після реєстрації, підтвердження профілю та внесення депозиту, у каппера з’являється можливість отримати на свій рахунок бонус у розмірі до 10000 гривень, в залежності від розміру депозиту.

Кожен вівторок проводиться вікторина, в якій беттеру потрібно відповісти на кілька питань зі світу спорту. Чим більше правильних відповідей, тим більше гравцеві нараховується фрібетiв.

Унікальною частиною бонусної програми є наявність власної валюти всередині системи. Валюта називається – пінкоіни. Накопичивши достатню кількість пінкоінів за виконання певних завдань, їх можна обміняти на бонуси або реальні гроші. Ціна за пінкоіни не постійна, вона залежить від поточного курсу, який формується автоматично, виходячи з безлічі показників. Також, чим вище статус і рівень привілеїв беттера, тим вище буде курс обміну.

Акційні пропозиції в БК Пін Ап бет

Букмекер регулярно проводить акції. Досвідчені беттери постійно стежать за новинами компанії, щоб стати першими в числі учасників. Це дозволяє отримати перевагу і збільшити свої шанси на перемогу. Однією з популярних акцій є CashBack. Якщо в якості ставок використовувати експреси, то можна регулярно повертати частину програних коштів. БК Пін Ап бет розраховує суму повернення, виходячи з доданих подій в експрес і розміру самої ставки.

Що таке фрiбет в БК Пін Ап

Одним з привабливих бонусів є БК Пін Ап фрібет. Безкоштовна ставка не тільки є додатковим ігровим ходом, але і способом збільшення депозиту. Щоб скористатися бонусом, досить мати верифікований профіль і стежити за проведеними акціями, про які оголошується в спеціальному розділі на сайті букмекера. Як тільки з’явиться інформація про БК Пін Ап фрібет, потрібно якомога швидше взяти участь в акції.

Найчастіше проводиться вікторина, в якій потрібно відповідати на питання пов’язані зі спортом. Після того, як гравець надасть правильну відповідь, йому нараховуються фрiбети, які потрібно відіграти, виконавши спеціальні умови: поставити на певний тип подій, ставка повинна бути не менше ліміту. У разі позитивних результатів на всіх етапах, користувач кратно помножить свій депозит.

Переваги Пінап БК Україна

Букмекерська контора користується популярністю як серед досвідчених беттерів, так і серед новачків. Пінап БК Україна зуміла завоювати довіру у гравців за досить короткий проміжок часу, завдяки наявності наступних кількох вагомих переваг:

 • Якісний розпис подій і широка лінія.
 • Одні з найвищих коефіцієнтів.
 • Великий вибір способів введення і виведення грошових коштів.
 • Розширена бонусна програма.
 • Регулярне проведення акцій, які дозволяють примножити депозит або повернути частину програних грошей.
 • Зручний інтерфейс, з яким розбереться навіть новачок за кілька хвилин.
 • Трансляції великої кількості спортивних подій в онлайн режимі.
 • Цілодобова служба підтримки, яка швидко відповідає і миттєво приступає до вирішення виниклих труднощів.

Пінап БК Україна входить в десятку кращих букмекерів країни. Компанія успішно конкурує з лідерами ринку, незважаючи на те, що ліцензія була видана 21 квітня 2021 року. Це дозволяє розвиватися компанії, тим самим давати більше можливостей для відвідувачів. Ліцензування здійснювалося комісією з регулювання азартних ігор і лотерей. Документи видані на 5 років під номером №147. Молода компанія зацікавлена в напрацюванні позитивної репутації, динамічному зростанні і зайняття лідерської позиції на ринку ставок на спорт. БК Пiн Ап завжди дотримується політики конфіденційності і швидко припиняє шахрайську діяльність, щоб сумлінні гравці спокійно відчували себе в момент розваги.

БК Пін Ап – відгуки

У мережі можна знайти велику кількість позитивних коментарів. О БК Пін Ап відгуки говорять про те, що букмекер своєчасно робить виплати і зарахування. У разі виникнення будь-яких технічних збоїв, служба підтримки реагує і вирішує ці питання в найкоротші терміни. Беттери відзначають стабільну роботу всіх версій сайту на будь-яких операційних системах.

Варто відзначити, що в пориві боротьби за клієнта, багато недобросовісних букмекерських компаній нехтують таким видом активності, як написання фейкових негативних відгуків на різних майданчиках. Почитавши відгуки не на одному майданчику, а на декількох, можна переконатися, що букмекер Пін Ап бет відповідально підходить до роботи.